• https://www.facebook.com/kum.organizasyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905074545240
  • https://www.twitter.com/kum.organizasyon
  • https://www.instagram.com/kum.organizasyon

Beyza Durmaz

Konser

Organizasyon?

Profesyonel destek. 

10 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de ve yurt dışında bulunan müşterilerimiz için Açılış, Konser, Festival, Gala, Lansman, Bayi toplantıları gibi Organizasyonları için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çalışma alanlarımız içinde, Sanatçı temini, güncel, Sanatçı fiyatları, Moderatör ve ünlü Sunucular Ünlü Oyuncular, Ses sahne ışık sistemleri kiralama, led ekran görüntü sistemleri kiralama gibi hizmetler ana başlıklarımızdır. Ayrıca A sınıfı Türsab belgesine sahip Acentamız aracılığı ile etkinlik ve organizasyonlarınızda ki tüm katılımcılar için ulaşım konaklama transfer hizmeti vermekteyiz.

 Kum Organizasyon 2019 Güncel Sanatçı Fiyatları
 Kum Organizasyon 2019 Güncel Sanatçı Fiyatları

Festival

Profesyonel, destek?

Ticari Biletli Festival. 

En güncel, Sanatçı Fiyatları, Ünlü Sunucular, Oyuncular, Teknik Sistemler, Ses Sahne ışık, Truss kurulumu, kiralaması, kiralama fiyatları, Led Ekran Görüntü Sistemleri, kiralama fiyatları, mobil jeneratör kiralama gibi bir çok konuda bizi her zaman arayabilirsiniz.

Sanatçı İletişim

Menajer?

Detaylı Bilgi. 
A' dan Z' ye Sanatçı Konser Organizasyonlarınız, Ticari Biletli Festival Organizasyonlarınız, En güncel, Sanatçı Fiyatları, Ünlü Sunucular, Oyuncular, Teknik Sistemler, Ses Sahne ışık, Truss kurulumu, kiralaması, kiralama fiyatları, Led Ekran Görüntü Sistemleri, kiralama fiyatları, mobil jeneratör kiralama gibi bir çok konuda bizi her zaman arayabilirsiniz. Ayrıca Yeni sesler ve Ünlü sanatçılar booking menajerlik hizmetimiz başlamıştır.

 Kum Organizasyon 2019 Güncel Sanatçı Fiyatları
 cem-belevi-menajer-baday-kum-organizasyon

Cem Belevi

Pop

Cem Belevi Menajer

 ezhel menajerlik kum oraganizasyon baday production

Ezhel

Rap

Ezhel Menajer İletişim

 sıla menajer iletişim bilgileri

Sıla

Pop

Sıla Menajer İletişim

haluk_levent_menajer-baday-kum-organizasyon

Haluk Levent

Rock

Haluk Levent İletişim

gaye_su_akyol-menajer-baday-kum-organizasyon_iletişim

Gaye Su Akyol

Rock

Gaye Su Akyol İletişimSanatçı fiyatları, Sanatçı konser fiyatları, Güncel sanatçı fiyatlarısayfasını görmek için lütfen GİRİŞ yapınız   

WEB SAYFAMIZDAN İZİNSİZ ORJİNAL YAZILAR, FOTOĞRAFLAR ve VIDEOLARIMIZI KULLANANANLAR !!!
Bu web sitesinin her hakkı saklıdır, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz. Site içerisindeki orjinal yazı, resimlerin ve videoların izinsiz kullanımı durumunda gerekli yasal yollara başvurulacaktır. Kum Organizasyon ve Menajerlik yazılı izni olmaksızın, metinler, resimler, animasyonlar veya video içeren site bilgilerinin ticari olarak veya alenen dağıtılması, üzerinde değişiklik yapılması, yeniden kullanılması yasaklanmıştır. Sitemizde bulunan içeriğin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır. www.kumorganizasyon.com web sitesinin Copyright Tüm Hakları SaklıdırSitemiz üzerinden kopya içerik, taslak, resim, yazı kullanan web siteleri özel bir yazılımla tespit edilmekte olup haklarında yasal işlemler hukuk departmanımızca başlatılmaktadır.

Kum Organizasyon ve Menajerlik Hizmetleri, en doğru ve en güncel sanatçı fiyatları ile Türkiye'de ve Yurt dışında Konser, Event, etkinlik Organizasyonlarına devam etmektedir. Ajans olarak hizmet verdiğimiz alanlar, Üniversite şenlikleri, Belediye festivalleri, Otel yılbaşı konserleri, 14 şubat, sevgililer günü, konserleri, vip mice organizasyonlar, firma, şirket, bayi tanıtımları, gala organizasyonları, lansman, şirket yemekleri, sanatçı temini, dj eventleri, bayi toplantıları, ses sahne ışık, kiralama fiyatları, led ekran fiyatları, led ekran kiralama, konser turneleri, düğün organizasyonu, nişan, kına, sünnet organizasyon fiyatları, düğün sanatçıları, ankaralı sanatçılar, sanatçı ve dj teminleri, fuar, defile, kongre ve seminer organizasyonları, manken, hostes teminleri, ödül törenleri, beach partiler, yat turları, tekne gezileri, teknik malzeme ses sahne ışık ile sanatçı dj temini yapmaktadır. Ayrıca tüm özel ve kamu kuruluşlarına özel şirketlere ünlü sanatçı, sunucu, ses sahne ışık led ekran, animatör, animasyon, mobil jeneratör, mobil wc, karavan, kiralama fiyatları konusunda hizmetlerimiz devam etmektedir.

Sanatcı fiyatları, 2019, sanatçı konser fiyatları 2019, sanatçi sahne fiyatlari, yılbaşı sanatçı fiyatları, sanatçı konser fiyatları, sanatçı bayram fiyatları, sanatci fiyatları listesi, sanatci yurt dışı fiyatları, düğün sanatçıları, sanatçı düğün fiyatları, sanatci menajeri, iletişim, 0507 454 52 40, www.kumorganizasyon.com

Gazapizim konser fiyatı, gazapizim sahne fiyatı, gazapizim şarkıları, gazapizim çukur, şarkısı, gazapizm menajeri, gazapizim iletişim, gazapizim telefonu.