Bengu

BENGÜ, konser fiyatı, bengü menajeri, bengü iletişim, bengü belediye, üniversite, yılbaşı, sevgililer günü, yurt içi, yurt dışı konser fiyatını, organizasyon maliyetini yaklaşık ve ortalama olarak görebilir hesaplama yapabilirsiniz. 

BENGÜ,

2000 yılından günümüze kadar Korkumdan Ağladım, Korkma Kalbim, Unut Beni (şarkı), Ağla Kalbim, Gezegen (şarkı), İki Melek, Kocaman Öpüyorum, Aşkım (şarkı),Saat 03:00, Haberin Olsun (Bengü şarkısı), Yaralı, Saygımdan, Sahici ve Feveran gibi birçok şarkısı hit oldu.

Bugüne kadar 7 albüm 3 single olmak üzere 10 proje yayınlayan Bengü, müzik yaşamında yüzlerce adaylığın yanı sıra birçok ödül sığdırmıştır. Adaylıkları arasında 4 Kral TV Video Müzik Ödülleri adaylığı, 2 Balkan Music Awards adaylığı, ödülleri arasında 1 Kral TV ödülü, 1 MÜYAP Müzik Ödülü ve 1 TTNET Müzik ödülü bulunmaktadır.

Kaynak: Vikipedi Özgür Ansiklopedi

 bengü menejeri, bengü menajeri, bengü konser fiyatı, kum organizasyon
KONSER KAŞE BEDELİ
ULAŞIM, Sanatçı orkestra teknik ekip dahil
KONAKLAMA, Sanatçı orkestra teknik ekip dahil
İAŞE GİDERLERİ
BACK LİNE, Karayolu ile sahne içi teknik malzeme
VERGİLER 1, STOPAJ
VERGİLER 2, KDV
GENEL TOPLAM

Bengü, kariyeri boyunca çalışmaları sayesinde çok sayıda ödül ve adaylık elde etti.Kral Türkiye Müzik Ödülleri'nde (eski adıyla Kral TV Video Müzik Ödülleri) birçok adaylık elde etti, ancak kendisi bunlardan yalnızca bir tanesini kazanabildi.2010'da Balkan Müzik Ödülleri'nde Balkanların En İyi Kadın Sanatçısı ve Balkanların En İyi Şarkısı dallarında adaylık kazandı. 2007 yılında çıkardığı Taktik albümü'nün çıkış şarkısı Korkma Kalbimle Müyap'tan Dijital sertifika kazandı.2009 yılında yayınladığı ve 125.000 satışa ulaştığı İki Melek albümüyle Altın Plak almayı başardı.2011'de 500.000 kişinin oy kullandığı Algida'da anketinde en sevilen kadın sanatçı seçildi. 2012'de açıklanan verilerle 2011'de Google'da en çok aranan şarkı ve sanatçıünvanını kazandı.

Cengiz baday