• https://www.facebook.com/kum.organizasyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905074545240
  • https://www.twitter.com/kum.organizasyon
  • https://www.instagram.com/kum.organizasyon

Animasyon ve Oyun Gruplari

ANİMASYON VE OYUN GRUPLARI TEMİNİ

Kum Organizasyon Animasyon ve Oyun Grupları ile etkinliklerinize renk katabilirsiniz.
Animasyon hizmetlerimiz kapsamında Animatörler; Sihirbaz, jonglör, Tel Cambazı, Palyaço, Pandomim, Akrobat, Ateşbaz, Cansız Manken, Uzun Tahta Bacak, Karikatürist, Ressam, Karagöz, Hacivat, Nasrettin Hoca, Robot Adam, Kostümlü karakterlerde; Batman, Süpermen, Pamuk Prenses, Spiderman, Noel Baba, Hacivat Karagöz, Hoca Nasrettin ve çocukların sevdiği daha birçok sevimli karakteri bizimle temin edebilirsiniz. Ekiplerimiz eğlenceli bir işle meşgul olmalarına rağman işlerini son derece ciddiyetle yapmaktadırlar. 
Eğitimlerini tiyatro, kişisel gelişim uzmanlarından alan animatorlerimiz Doğum Günlerinde, Okul Gösterilerinde, Açılış Organizasyonlarında , 23 nisan , 19 mayıs, 30 ağust 29 ekim Yılbaşı Eğlenceleri , Sünnet Düğün Organizasyonları , Piknik Organizasyonlarında , Hediye Servisleri, Özel Gün ve Kutlamalarınızda profosyonel bir şekilde hizmet vermektedirler.
En güzel en eğlenceli ve en özel anlarınızda miniklerimiz içinde yer açmak ve sizlerle birlikte daha iyiye ulaşabilmenin gayreti içindeyiz