• https://www.facebook.com/kum.organizasyon
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905074545240
  • https://www.twitter.com/kum.organizasyon
  • https://www.instagram.com/kum.organizasyon

Balik Ayhan

Beğenin

Balık Ayhan

Ayhan Küçükboyacı İstanbul Hacıhüsrev’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren mahalle düğünlerinde vurmalı çalgıları kullanmıştır.Ardından bir takım özel hocalardan dersler almış ve ilk olarak Galata Kulesinde Profesyonel anlamda olmuştur.
1992 yılında ise çıkardığı Yaşayan Ruhlar isimli albüm ile müzik dünyasına giriş yapmış ve sesini duyurmayı başarmıştır. İstanbul İmparatorları ve Bab’ı İstanbul albümlerini müzik piyasasına süren Balık Ayhan bir çok filmin ise müziklerine imzasını atmıştır.
Bugüne kadar Dansöz, Ispanaktan Nağmeler, Ağır Roman , Kehribar ve Baba Bi Buçuk isimli sinema filmleri ve Delikanlı isimli dizide oyuncu olarak rol almıştır.


Balık Ayhan Menajeri, Balık ayhan konser fiyatı, balık ayhan iletişim, balık ayhan official.
 balık ayhan menajeri, balık ayhan konser fiyatları, balık ayhan web sitesi, balık ayhan official
 balık ayhan menajeri, balık ayhan konser fiyatı, fasıl balık ayhan, balık ayhan sahne fiyatı, iletişim, telefon, kum organizasyon, cengiz baday balık ayhan menajeri, balık ayhan konser fiyatı, fasıl balık ayhan, balık ayhan sahne fiyatı, konser,iletişim, telefon, kum organizasyon, cengiz baday balık ayhan menajeri, balık ayhan konser fiyatı, fasıl balık ayhan, balık ayhan sahne fiyatı, iletişim, telefon, kum organizasyon, cengiz baday