Ziynet Sali

ZİYNET SALİ, konser fiyatı, ziynet sali menajeri, ziynet sali iletişim, sanatçı ziynet sali'nin belediye, üniversite, yılbaşı, sevgililer günü, yurt içi, yurt dışı konser fiyatı, organizasyon maliyetini yaklaşık ve ortalama olarak görebilir hesaplama yapabilirsiniz. 

ZİYNET SALİ

29 Nisan 1975'te KKTC'de doğmuştur. Uzun yıllar ailesi ile Londra'da yaşamıştır. Küçük yaşta gittiği Manchester'de altı yaşına kadar kalmış, 1981 yılında döndüğüKKTC'de ilk, orta ve lise eğitimini tamamlamıştır. Çocukluğundan beri ilgi duyduğu müzik çalışmalarına ilk adımı lise eğitimi sırasında KKTC Kültür Bakanlığı Klasik Türk müziği korosunda görev alarak atmıştır.
Kaynak: Vikipedi Özgür Ansiklopedi

ziynet sali, menajeri, iletişim, konser fiyatı, şarkıları
KONSER KAŞE BEDELİ
ULAŞIM, Sanatçı orkestra teknik ekip dahil
KONAKLAMA, Sanatçı orkestra teknik ekip dahil
İAŞE GİDERLERİ
BACK LİNE, Karayolu ile sahne içi teknik malzeme
VERGİLER 1, STOPAJ
VERGİLER 2, KDV
GENEL TOPLAM

Ziynet Sali, 2008 yılının sonlarına doğru "Herkes Evine"yi piyasaya sürmüştür. Sezen AksuSinan Akçıl gibi isimlerin şarkılarının yer aldığı Sali'nin albümü çıktığı andan itibaren büyük ilgi toplamıştır. Çıkış parçası, aynı zamanda albümle aynı ismi taşıyan parça büyük bir başarı yakalayarak Türkiye Billboard listelerinde 2 numaraya kadar yükselmiştir. Sali'nin bu başarısının altında; Hande Yener, Gülben Ergen, Demet Akalın, İzel gibi isimlerin şarkılarının tadında şarkılar okuduğu ve İzel'in eski aranjörü Sinan Akçıl'la çalışması gerekçe olarak gösterildi. Sali'nin ayrıca Funda Arar ve İzel'le de yakın bir dostluğu vardır.